Technolog żywności

Jako europejski lider w branży konfekcjonowania, porcjowania i pakowania świeżej żywności ciągle się rozwijamy i pozyskujemy nowe rynki. Wykorzystujemy innowacyjne technologie, wysokie standardy higieny oraz zautomatyzowane linie produkcyjne.

Poszukujemy osób odpowiedzialnych i dokładnych w wykonywanych zadaniach oraz potrafiących pracować w zespole.

Twoje zadania:

- opracowywanie i wdrażanie technologii wytwarzania produktów, nadzór technologiczny nad produkcją;

- cykliczna analiza technologiczna, ekonomiczna i jakościowa obecnych oraz projektowanych produktów;

- uczestnictwo w spotkaniach z klientami oraz budowanie z nimi silnych relacji;

- wdrażanie nowych produktów (NPD) oraz optymalizacja produktów istniejących (EPD); działanie zgodnie z NPD Stage Gate Process, praca na Critical Path przy wdrożeniach;

- pomoc przy zarządzaniu materiałami dodatkowymi – składniki receptur produktów NPD takie jak np. przyprawy;

- przygotowywanie i koordynacja prób oraz testów artykułów obecnie produkowanych oraz projektowanych;

- ścisła współpraca z odpowiednimi działami oraz managerami działu handlowego w zakresie przygotowania i wdrażania nowych produktów w maksymalnie efektywny produkcyjnie i finansowo sposób;

- przygotowywanie danych do wycen produktów przez technologów;

- przeprowadzanie testów produkcyjnych dla nowych produktów, ocena ich rezultatów oraz - proponowanie efektywnych rozwiązań. Działanie w ramach powierzonego budżetu;

- organizacja paneli sensorycznych oraz prowadzenie szkoleń dla produkcji przed pierwszą produkcją;

Jesteś idealnym Kandydatem, jeśli:

- posiadasz wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu technologii żywności lub kierunków pokrewnych;

- masz doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata;

- wykazujesz się praktyczną znajomością ustawodawstwa żywnościowego, systemów HACCP, BRC, TFMS;

- obsługujesz komputer oraz swobodnie obsługujesz pakiet MS Office (zwłaszcza Excel);

- znasz język angielski w stopniu co najmniej komunikatywnym (codzienna komunikacja z anglojęzycznym przełożonym);

- charakteryzujesz się wysoko rozwiniętymi umiejętnościami interpersonalnymi i komunikacyjnymi;

- cechuje Cię samodzielność w działaniu, kreatywność, proaktywność oraz poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania;

Oferujemy:

- stabilną pracę oraz możliwość wykorzystania i wzmocnienia swoich kompetencji w branży produkcyjnej produktów FMCG;

- wysoki poziom BHP – dbamy o Twoje bezpieczeństwo oraz wysokie standardy jakościowe;

- bogaty pakiet socjalny (angielski, dofinansowanie studiów, szkolenia, bony świąteczne, paczki mięsne na święta, pożyczki, zapomogi, Multisport; darmowe szczepienia przeciwko grypie);

- system poleceń pracowniczych, za które można zgarnąć 1000 zł brutto;

- "Skarbiec pomysłów", w którym pomysły zamieniamy na nagrody i ciągle się doskonalimy;

- duży parking;

- stołówkę;

- wewnętrzne awanse, szkolenia, nowoczesny park maszynowy, możliwość wyjazdów do pozostałych zakładów Hilton Food Group oraz możliwość zakupu naszych produktów w atrakcyjnych cenach :)

Dołącz do światowego lidera branży spożywczej!

Prosimy pamiętać o dopisaniu aktualnej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.