Pakowacz, Operator Produkcji, Operator Linii Produkcyjnej

Operator Linii Produkcyjnej

Jako europejski lider w branży konfekcjonowania, porcjowania i pakowania świeżej żywności ciągle się rozwijamy i pozyskujemy nowe rynki. Wykorzystujemy innowacyjne technologie, wysokie standardy higieny oraz zautomatyzowane linie produkcyjne.

Poszukujemy osób odpowiedzialnych i dokładnych w wykonywanych zadaniach oraz potrafiących pracować w zespole.

Nie musisz mieć doświadczenia na produkcji – dla nas ważne jest, żebyś chciał nabywać nową wiedzę i umiejętności, reszty Cię nauczymy! :)

Obowiązki:

  • zapewnienie bezpieczeństwa żywności konsumentom naszych produktów– czy wiesz, że np. system HACCP sięga swoją historią do lat 50. XX w. i został opracowany przez NASA? :)
  • obsługę wybranych urządzeń procesowych tym obsługa komputera
  • załadunek wyrobów gotowych oraz prowadzenie dokumentacji
  • kontrola produktu gotowego pod względem jakościowym oraz ilościowym
  • praca przy linii pakowania i konfekcjonowania żywności (praca na hali produkcyjnej w temperaturze poniżej 10 stopni Celsjusza)

Wymagania:

  • umiejętność współpracy w grupie
  • zaangażowanie oraz dokładność w wykonywaniu zadań
  • książeczka sanepid bądź gotowość do jej wyrobienia
  • mile widziane doświadczenie na produkcji

Oferujemy:

  • stabilną pracę w równoważnym grafiku czasu pracy – zawsze staramy się dopasować zmianę do Twojego życia prywatnego
  • wysoki poziom BHP – dbamy o Twoje bezpieczeństwo oraz wysokie standardy jakościowe
  • bogaty pakiet socjalny (angielski, dofinansowanie studiów, szkolenia, bony świąteczne, paczki mięsne na święta, pożyczki, zapomogi, Multisport; darmowe szczepienia przeciwko grypie)
  • system poleceń pracowniczych, za które można zgarnąć 1000 zł brutto
  • skarbiec pomysłów, w którym pomysły zamieniamy na nagrody i ciągle się doskonalimy
  • duży parking
  • stołówkę, na której zapewniamy posiłki regeneracyjne
  • wewnętrzne awanse, szkolenia, nowoczesny park maszynowy, możliwość wyjazdów do pozostałych zakładów Hilton Food Group oraz możliwość zakupu naszych produktów w atrakcyjnych cenach :)

Dołącz do światowego lidera branży spożywczej!

Prosimy pamiętać o dopisaniu aktualnej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.